TR


EN


RU

Hakkımızda

10 yıllık iklimlendirme deneyimi ile Ankara’da kurulan VolMat, ülkemiz ve yakın coğrafyada iklimlendirme, havalandırma cihazlarının tedarik hizmetini sunmaktadır.Son yıllarda yaşadığımız küresel ısınma ve salgın ile akıllıca yönetilmesi gerektiği daha iyi anlaşılan iklimlendirme sistemlerinde, projelendirmeden yenilemeye ve devreye almaya kadar kapsamlı tedarik hizmeti sağlamaktayız.Tesis yönetiminin en önemli unsuru haline gelen iklimlendirme sistemleri, sunulan ürünlerin güvenilirliği ve tedarik hızı öncelikli dinamik haline gelmiştir. Bu çerçevede tedarik kapasitemiz oteller, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, iş ve yaşam merkezleri, rezidans ve konutları kapsamaktadır.VolMat, ilgili mevzuata uygun şekilde garanti ve sorumluluğu küresel çevre politikalarının önceliklerini dikkate alarak hizmet sunar.

HEDEF VE İLKELERİMİZ

Türkiye ve başta Türkî devletler olmak üzere, Orta Doğu ve Balkanlarda havalandırma sistemleri tedariğinde uzun vadeli, yenilikçi, kaliteli, çevre ve insan sağlığına duyarlı, ekonomik ve pratik çözümler sunmak.
İlkelerimiz:
  • - VolMat sonuç odaklı çalışır, hizmetinin tüm süreçlerinde bilgi paylaşımına önem verir.
  • - VolMat çevre insan sağlığına duyarlıdır.
  • - VolMat için müşteri ihtiyaçları önceliklidir, müşteri odaklıdır.
  • - VolMat için kalite ve çalışan mutluluğu önceliklidir.

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

Ürün tedariği için projeden keşif listesi oluşturulur (BOQ) ve teklif sunulur.
Teklif müşteri talebine göre ister tüm masraf ve risklerin ikincil müşteriye (teslim alan nihai kullanıcı) ait olacak (EXW) ister nakliye ve sigorta işlemleri üstlenilecek (CIP) şekilde süreç yapılandırılır.
VM tedarik sözleşmesi süresinde, müşterisine sürekli geribildirim vererek, en az risk ve en kısa zamanda ürün tedariğini ve ilgili adrese/gümrüğe teslimini ilgili bölgenin gümrük kanunları doğrultusunda tüm belge ve sertifikarı tedarik ederek sağlayacaktır.